Zdravšie vianočné pečivo  

Zdravšie vianočné pečivo

Vianoce bez sladkostí si vie predstaviť málokto. Ale ako si dopriať niečo sladké v rámci diéty? Prijímame objednávky na vianočné dobroty Zdravého stravovania.Prijímame objednávky

  • 1 balíček = 1,5 kg (obsahuje minimálne 1 kg pečiva + 3 x prekvapenie k jedlu) 
  • cena balíčka je 16 EUR
  • klientom doručíme zadarmo (ak od nás jedlo neodoberáte, budeme za dopravu účtovať 2 eura) 
  • rozvážať budeme od nedele 16. 12. do štvrtka 20. 12. 2012
  • akonáhle si objednáte, zašleme faktúru - prosíme o včasnú úhradu pred začatím rozvozu

Objednávky posielajte na info@krabickovadieta.sk alebo volajte +421 949 427 586. Ak ste si predobjednali e-mailom alebo telefonicky, budeme Vás kontaktovať. Radšej sa nám prosím pripomeňte, ak ste len prejavili záujem na Facebooku, ale neposlali predobjednávku (nemusíme na Vás mať kontakt). 

Ako sme na nápad s pečivom prišli?

Pochádza od vás, ďakujeme za inšpiráciu! Na Facebooku ste sa pýtali, či by sme nepripravili ľahšie a diétnejšie cukrovinky na Vianočný stôl. Nápad sa nám páčil a po krátkej úvahe sme sa rozhodli ho realizovať! 

Angažovali  sme cukrárku a spoločne s konateľkou spoločnosti Mgr. Katkou Šimkovou pripravili vianočné pečivo tak, aby bolo dobré a aspoň trošku zdravé! Môžete sa tešiť na vyskúšané pečené müsli, mrkvánky a na klasické cukrovinky vyrobené zo zdravších ingrediencií. Príprava balíčka trvala približne 14 dní - "nové" recepty sme totiž museli poriadne vyskúšať vo výrobe, aby sme vám zaručili tú najlepšiu kvalitu a chuť.

Protože keď je niečo zdravé, tak to môže byť aj chutné!


« späť na zoznam noviniek