Fotogaléria jedál  

Nášup fotiek zo 4. týždňa roku 2012

Obvyklá porcie fotiek jedál - už zo 4. týždňa roku 2012.

Prvý fotojedálníček roku 2012

Prehled jedál z našeho jedálníčka z 1. a 2. týždňa roku 2012.

Poslední foto jedál roku 2011!

Rok 2011 je za nami, rozlúčiť sa s ním môžete prehliadkou fotogalérie našich jedál z 50. a 51. týždňa. Aj novom roku 2012 pre Vás chystáme chutné a zdravé jedlá spoločne s radom noviniek.

Krabičky v týďnoch 48. a 49.

Rok 2011 sa nám pomaly chýli ku koncu. Prezrite si jedny z posledných tohtoročných fotografií jedál z našej krabičkové diéty. Tieto jedlá sme Vám naservírovali v 48. a 49. týždni.

Hitparáda jedál - 46. týždeň

Pravidelná dávka fotiek zo 46. týždňa. Pridajte sa k nám na Facebook a napíšte, ktoré jedla Vám minulý týždeň chutilo a bez ktorého by ste sa pokojne zaobišli! Tešíme sa aj na ďalšie pripomienky. Ako každý týždeň - prinášame fotogalériu reálnych jedál (krabičky len nie přefoliované, pre lepšiu viditeľnosť).

Ako vám chutilo v 45. týždni?

Vonku nám začína zima a zdravá vyvážená strava je teraz dôležitejšie ako kedykoľvek predtým - zvyšuje našu obranyschopnosť a pomôže zlepšiť náladu v sychravom počasí! Zvlášť v tomto ročnom období urobíme všetko preto, aby Vám naše produkty chutili a prospievali. Fotky jedál zo 45. týždňa Vám ako obyčajne prinášame presne v tej podobe, v akej sme Vám krabičky doviezli.

Naše krabičkové menu zo 44. týždňa.

Čo sme Vám uvarili do škatuliek v 44. týždni, nájdete ako obvykle v našej fotogalérii.

Dobroty v našom jedálničku na 42. a 43. týždeň

Ďalšie fotografie jedál tentoraz zo 42. a 43. týždňa. Hit z tohto obdobia bol skvelý špenátový závin.

Jedlá z 38. a 39. týžďna

Naši klienti už vedia, že zdravý a vyvážený jedálniček neznamená jesť len naklíčené zrno a surovú zeleninu. V 38. týždni ste mohli ochutnať napríklad tvarohový kuskusovník. Naši favoriti na 39. týždeň bolo pre zmenu králičie ragú s cuketou a cestoviny primavera. Ktoré jedlo bolo Vaším favoritom?

Jedlá na 35. týždeň

Ukážky jedál z nášho jedálnička na 35. týždeň