Fotogaléria jedál  

Májový jedálniček

Leto sa blíži a kto by nechcel vyzerať dobre v plavkách :-) Okrem dobrého vzhľadu je stravovanie ale dôležité hlavne pre zdravie a dobrú kondíciu! Fotogaléria jedálnička 19. týždňa.

Menu prvého májového týždňa - fotogaléria

Prvý májový týždeň priniesol rekordné teploty, v niektorých miestach padli rekordy aj za 200 rokov. V takomto počasí je ešte dôležitejšie ako inokedy nezabúdať na pitný režim. Pri diéte je vhodné vypiť 2,5 - 3 litre tekutín. Najlepšie je neperlivá voda, ovocný alebo bylinkový čaj, prípadne riedené ovocné šťavy.

Foto 17. týždeň

Posledný aprílový týždeň bolo naozaj krásne, určite ste vyrazili von a využili takmer letných teplôt k výletu alebo športovému vyžitiu. V škatuľkách na chudnutie sme boli obzvlášť pyšní na cuketový dezert, halušky s bryndzou a šalát s grilovaným lososom.

Diéta v škatuľkách - týždeň 16.

Trápi Vás jarná únava? Vyvážená a pravidelná strava, ktorú Vám vozíme až do domu každý deň, je efektívnym prostriedkom v boji s jarnou únavou. Dôležité je nevynechávať desiatu a olovrant - v tomto týždni sme okrem iného pripravili šalát Coleslaw, Mrkva s ananásom, Ovofit.

Aprílové krabičky - foto 15. týždeň

Dalšia aprílová fotogaléria. Menu bolo v týždni po Veľkonočném pondelku len štvordňové. Stihli sme Vám ponúknut okrem iného francúzske zemiaky, bravčový plátok s hríbami a cícerové halušky a kovbojkské fazuľe s pečivom.

Menu posledného marcového týždňa

Posledný marcový týždeň sme zahájili netradičnými raňajkami - hubovou praženicou. V stredu sme ako hlavný chod na obed zaradili obedový šalát s čedarom, šunkou a dresingom, čo nám umožnilo zaradiť ešte ďalšie chod - kurací vývar. Nejchválenějším jedle tohto týždňa bola ale štvrtková večera - šlejšky s makom a jablkami.

Jarné chuťovky - 12. týždeň

Tiramisu z ricoty, morčací na slivkách a dalšie nové kombinácie chutí v jednálníčku 12. týždňa.

Prehliadka chutí, 11. týždeň

Na celozrnné žemlovce, kuracím plátku s parmskou šunkou a filé so špenátom si mohli naši klienti pochutnávať minulý týždeň. Ochutnajte!

Fotojedálníček zo 7. a 10. týždňa

Po prestávke spôsobenej požiarom sa vraciame do starých koľají a sú tu ako obvykle fotky jedál - 7. a 10. týždeň.