Fotogaléria jedál  

Pravidelná porcia fotiek

Prvý septembrový pondelok sme Vám na raňajky naservírovali syrovú nátierku s paprikou. Vyskúšali sme aj šalát s čedarom a šunkou a kuracie mäso na slivkách s bulgurom. Leto je skoro za nami, no my sme každopádne okrem odpočinku vymýšľali jedla a pripravili ďalšie novinky, takže sa máte na čo tešiť!

Posledné prázdninové menu 2012

V poslednom augustovom týždni roku 2012 ste mohli ochutnať kuskusové placky so šalátom Colleslaw, hubovú praženicu a rybie špíz so zemiakovou kašou. Ako ste na tom s váhou po prázdninách? Ste spokojní alebo ste si užívali?

Krabičkové porcie 33. týždeň

Čo jedli naši stravníci v týždni od 13. do 17. augusta 2012? Vyskúšali sme ananásovú nátierku s cesnakom, kuracie roládu s nivou, dusenou kapustou a zemiakmi a ďalšie dobroty.

Krabičkové menu - 32. týždeň

Foto porcie krabičkové diéty 32. týždňa. Pochutnali ste si?

Diétny fotojedálniček 29. týždňa

Uplynul týždeň a je tu ďalšia fotogalérie jedál. Po nejakej dobe sme znova zaradili obľúbený musli dezert. Chutil Vám rovnako ako posledne?

Prázdniny sú tu

Po týždennej pauze sú tu fotografie za uplynulé 2 týždne. Aj keď 27. týždeň bol vlastne len polovičný, štátne sviatky tento rok vyšli na štvrtok a piatok. Dúfame, že ste si predĺžený víkend užili treba u vody, tropické počasie k tomu lákalo.

Fotogaléria jedálnička tropického 25. týždňa

Váhate či chudnúť práve s nami? Pozrite sa na jedlá, ktoré sme naservírovali klientom práve v tropickom 25. týždni.

Boxy a škatuľky - fotogalérie 23. a 24. týždňa

Leto je tu as ním čas čerstvých šalátov, stredomorskej kuchyne a olivového oleja. Náš jedálny lístok v letnom období bude ešte viac plný čerstvých dobrôt! Ako malý darček navyše všetci naši zákazníci práve v tomto čase dostávajú ochutnávku extra panenského olivového oleja BORGES k svojmu menu.