Fotogaléria jedál  

Fotogaléria 42. týždňa

Ak ste odoberali program BEZ MÄSA, mohli ste v tomto týždni ochutnať šampiňóny plnené údeným syrom, v programe PRE ZDRAVIE zase mohla zaujať treska na špenátovom lôžku alebo už tradičné zapečené kuracie so šampiňónmi. Ďalšie jedla si môžete pripomenúť na fotkách.

Fotky jedál 41. týždňa

Čo sme zdravého uvarili v daždivom a studenom 41. týždni? Snáď vás zaujalo filé na ázijský spôsob, mexický guláš s pitou alebo hovädzie na šampiňónoch s chilli papričkami.

40. týždeň s krabičkovou diétou

Vyskúšali sme cizrnové halušky s kapustou, tradične obľúbené raňajky sú čerstvý syr so sušenými marhuľami. Tieto aj ďalšie jedlá v novej fotogalérii.

Nová fotogaléria

Aktualizace fotogalerie - 33 fotiek jedál z nášho jedálnička posledných týždňov.

Na kvalitu z našej kuchyne sa môžete spoľahnúť - fotogaléria

Máme za sebou polovicu februára, a vystriedal sa mráz, sneženie aj "jarné" počasie s dažďom. Sme zvedaví, aké počasie nám marec prinesie. Každopádne na jedno sa spoľahnúť môžete - na kvalitné jedlo z našej kuchyne. Prezrite si čo sme servírovali v uplynulom týždni.

Januárové krabičky

Do konca januára zostáva len kúsok, sú tu 2. fotky tohto roka. Aebo tiež fotky jedálnička 4. týždňa, aby to bolo zamotanejšie. Upiekli sme Vám domáce müsli tyčinku, bodoval kuskus s kuraťom a losos s dusenou zeleninou. Ktoré jedlo chutilo najviac Vám?

Novembrová fotogáléria

Príprava vianočného pečiva nás zamestnala toľko, že na publikovanie fotiek nám vôbec neostal čas. Takže foto jedál zo 45. až 49. týždni si teraz môžete prezrieť naraz.

Fotogaléria - 44. týždeň

Od začiatku novembra sme začali zaraďovať nové zeleninové misky - skúšame malé zeleninové šaláty, dusenú zeleninu a ďalšie novinky. Snáď Vám chutia!

Jeseň je tu!

Leto je za nami, je tu jeseň a ním sychravé počasie. Nezabúdajte na dostatočnú dávku vitamínov, aby mal organizmus silu bojovať s bacily a nachladnutím. A pre dobrú náladu si dajte ovocie! Naši klienti samozrejme budú mať dostatok obidvoho od nás zabalený v krabičke!

37. a 40. týždeň

V septembri sme otevreli nový okruh - Bánovce nad Bebravou – Partizánské - Topolčany. Navyše chystáme veľké zmeny zeleninových misiek, dúfame, že Vám budú chutiť. Takže na fotky sa nejako nedostával čas. Ale nebojte sa - s dokumentovaním nášho jedálnička rozhodne nekončíme - sú tu fotky z 37. a 40. týždňa.