Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/doc/www.krabickovadieta.sk/www/libs/Nette/loader.php on line 28
Diétne programy | Krabičky dieta

Diétne programy  


Všetky programy zdravej výživy pre vás pripravujeme vo variantoch cca. 5 000, 6 000, 7 000, 8 000 a 10 000 kJ na deň.

Programy pre každý deň


PROGRAM PRE ZDRAVIE

Zdravý program je určený pre každého, kto má nadbytočné kilá, ktorá potrebuje zhodiť. Samozrejme bez zbytočného hladovania. Správne zvoleným jedálničkom môžete schudnúť o 4-6 kg za mesiac. Program je tiež vhodný pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo a zároveň chutne najesť.

PROGRAM BEZ MÄSA

Nie každému vyhovuje jedálniček obsahujúce mäso. Vhodnú stravu si u nás môžu objednať aj vegetariáni. Jedálniček je zostavený tak, aby mäso bolo nahradené rastlinnými bielkovinami. Ak si objednáte bezmäsité menu, môžete sa tešiť na dobré jedlá nielen z tofu a sóje, ale objaví sa v ňom aj quinoa, paštrnák, baklažány a ďalšie obilniny a zelenina. Podľa vášho priania pridáme do jedálnička aj ryby.

PROGRAM PRE MAMY

Program špeciálne vytvorený pre dojčiace mamičky. Z jedálnička sme vynechali potraviny nevhodné v prvých 4 mesiacoch veku bábätka (kvôli bolenie bruška a alergickým reakciám). Tento program varíme iba vo variantoch 8 000 a 10 000 kJ.
 

PROGRAM LAKTO MINUS

Program so zníženým obsahom laktózy obsahuje špeciálne mliečne výrobky, zároveň je pestrý, vyvážený a spĺňa potrebné nutričné parametre. Je vhodný pre klientov s intoleranciou na laktózu a všetkých, ktorí sa z akéhokoľvek dôvodu vyhýbajú určitým druhom mliečnych výrobkov. 
 

 Programy pre šport


PROTEIN +

Ak chcete, aby vaše svaly rástli, potrebujete pravidelný a kvalitný silový tréning. Bez vyváženej stravy to budú zarezané hodiny v posilňovni a žiadne veľké zmeny neuvidíte. Správna výživa a regenerácia je veľmi dôležitá a zásadný pre rast svalovej hmoty. Čím skôr na to prídete - tým skôr Vám svaly začnú naozaj rásť. Častým javom je, že po odcvičená tréningu bez správneho stravovania prichádzate o svalovú hmotu, pretože telo nemá dostatok potrebných živín pre regeneráciu. 

Suroviny: Pestrý jedálniček so zvýšeným obsahom kvalitných bielkovín, celozrnné cestoviny atď.

FIT +

Program pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju fyzičku, schudnúť pár kilogramov, alebo prospieť svojmu zdraviu, ale je im jasné, že bez pravidelného aeróbneho pohybu to nepôjde.

At' už si vyberiete jazdu na bicykli, beh, skupinové lekcie - vaše cievy i srdce Vám poďakujú. Zredukuje sa Vám tiež hladina cholesterolu v krvi, znížite krvný tlak, spevníte svaly, zrýchlite svoj metabolizmus a celkovo zlepšíte obranyschopnosť svojho organizmu voči chorobám. 

Pravidelná aeróbna činnosť v kombinácii s programom FIT + vám už po pár týždňoch zlepší metabolizmus tukov. Vaše telo začne ľahšie využívať tuky ako zdroj energie a chudnutie bude oveľa efektívnejšia.

FIT + vám dodá energiu potrebnú pre váš tréning a zásobí organizmus dostatkom živín potrebných k regenerácii organizmu.

Suroviny: Sladené steviou, medom. Dostatočný prísun kvalitných bielkovín - chudé mäso, strukoviny, vajcia, šmakoun. Nezabúdajme na tuky - predovšetkým esenciálne mastné kyseliny, ktoré je potrebné dodať telu stravou - ryby, semienka, orechy, kvalitné oleje. Zamerané na komplexné sacharidy: žiadny pridaný rafinovaný cukor, cestoviny a múka len celozrnné. 

Špeciálna ponuka

DETOX PRO

Naštartujte a očistite svoj organizmus. DETOX program poskytuje potrebné vitamíny, minerály a vlákniny, strava je bohatá na antioxidanty. Obsahuje čerstvú zeleninu a ovocie, semienka, oriešky a vajcia. V závere týždňa sme zaradili rybu, aby bol jedálniček dostatočne pestrý. Ako sa správne detoxikovať? Prečítajte si!

ŠALÁT +

Uprednostňujete v lete ľahšie jedlá? Práve pre vás máme limitovanú ponuku letných obedových šalátov. Vyberieme čerstvú zeleninu z českých fariem, pridáme bielkoviny (mäso, strukoviny) a ako čerešničku na torte pridáme oriešky, semienka a ovocie. Pripravujeme aj nové dresingy plné zaujímavých chutí.

Výnimky a úpravy jídelníčku

Niekedy sa stane, že navrhnuté menu obsahuje potraviny, ktoré vám nechutia. Dajte nám, prosím, vedieť, radi vám jedálniček upravíme podľa vašich potrieb!


Pre diabetikov

Dia výnimka obmedzuje potraviny aj suroviny obsahujúce jednoduché cukry (cukor, marmelády, kompóty a i.) A nahrádza ich umelými sladidlami a vhodnými potravinami. Túto výnimku vám bezplatne pridáme k ľubovoľnému programu. Všetkým, ktorí majú problémy so zvýšenou hladinou cukru v krvi, doporučujeme priebežnú konzultáciu jedálnička s lekárom.